Piknik Wakacyjny. Tematem przewodnim była atmosfera biwakowa. Mieszkańcy DPS-u oraz zaproszone Ośrodki zaprezentowały występy muzyczne, taneczne, instrumentalne oraz a nawet kabaretowe. Każdy występ był wyjątkowy. Tego dnia mieliśmy okazję dużo tańczyć do muzyki z całego świata. Dodatkowo braliśmy udział w konkursach i zabawach ruchowo-zręcznościowych.