Powitanie Lata w DPS Włościbórz przeszło do historii jako wyjątkowe wydarzenie pełne radości, uśmiechu i niezapomnianych emocji!. Piątkowe przedpołudnie upłynęło w atmosferze wspólnej zabawy, integracji i letniego świętowania. Wielką radość sprawił nam występ artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Karścinie przygotowany pod kierunkiem Pani Agaty Graf.