Dom Pomocy Społecznej Rokitno

Nasi podopieczni wzięli udział w 39 DIECEZJALNYM SPITKANIU OSÓB CHORYCH I Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokinie. Hasłem tegorocznego spotkania były słowa: ,,Uzdrowieni Miłością – Posłani by Kochać”. Wzięliśmy udział we mszy św. której przewodniczył biskup Adrian Put. Wszyscy wróciliśmy z tego spotkania radośni i pełni refleksji.