Unikatowy program dezynfekcji termicznej! – Zmywarka do naczyń HOBART CARE

Podczas projektowania nowej zmywarki eksperci firmy HOBART towarzyszyli ludziom w ich otoczeniu i wiedzą, co jest ważne. Nowa generacja zmywarek łączy w sobie zarówno know-how światowego lidera w dziedzinie komercyjnej technologii zmywania naczyń, jak i znajomość specjalnych wymagań, jakie stawiają zmywarkom personel opiekuńczy i sprzątający, ale także mieszkańcy domów opieki.

Z powodu osłabionego układu odpornościowego osoby starsze i dzieci są często bardziej podatne na infekcje. W środowisku takim jak grupa mieszkalna, mieszkańcy zwykle jedzą razem. Powstaje zatem pytanie: w jaki sposób zapewnić, aby używane naczynia były nie tylko wizualnie czyste, ale także higienicznie czyste?

Ważną kwestią jest temperatura wody! Polskie wytyczne przewidują, że w cyklu płukania należy utrzymywać temperaturę powyżej 85 ° C. To właśnie sprawia, że profesjonalna zmywarka Hobart CARE jest tak ważna dla higieny, ponieważ zapewnia:

• bardzo wysoką temperaturę płukania - powyżej + 85 ° C w standardowym zakresie,
• unikalny program! dezynfekcji termicznej gorącą parą o temperaturze 100 °C,
• monitoring, wyświetlanie i co najważniejsze - rejestracja temperatur i programów mycia.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymanie broszury informacyjnej lub oferty, proszę o kontakt na ten adres email biuro@norbertgroups.com lub pod numerem telefonu + 48 790 791 295.