dps.pl home O serwisie www.dps.pl Prezentacja Domu Pomocy Spolecznej
       
Domy Pomocy Spolecznej prawo organizacje radar mieszkańcy recenzje oferty świat extra
 

 

HANDICAP
pismo dla niepełnosprawnych on - line (Niemcy)

Uwaga! DPS Forum jest od 1.X.2001 wyłącznym polskim partnerem pisma i strony internetowej HANDICAP

Kliknij, by powiększyć !Strona niemieckiego kwartalnika HANDICAP przyciąga wzrok i sugeruje bogatą zawartość (co zresztą nie mija się z prawdą).(z lewej)

Myliłby się jednak ten, kto oczekiwałby jedynie internetowej wersji pisma (więcej o czasopiśmie). Materiały z wersji drukowanej można naturalnie bez problemu odnaleźć, ale nie dominuja one zawartości strony.

Kliknij, by powiększyć !HANDICAP - LIFE przeznaczony jest dla wszystkich niepełnosprawnych internautów i ma chyba ambicję bycia mini - portalem, z którego da się wystartować w sieciowe wędrówki... Podobnie jak w DPS Forum da się stąd pobrać też pliki muzyczne niepełnosprawnych artystów (z lewej).
Można tu też od biedy zaplanować urlop...

Kliknij, by powiększyć !Strona oferuje połączenia z najlepszymi sklepami internetowymi, ma dział porad zdrowotnych, informuje o najnowszych wydarzeniach.
Świat kultury to propozycje nie tylko dla niepełnosprawnych. Ostatecznie osoba niepełnosprawna nie żyje w getcie i może uczestniczyć w najciekawszych wydarzeniach sezonu, o ile ułatwiony będzie do nich dostęp (a o tym ze strony się dowiemy)... (z lewej)

Kliknij, by powiększyć !DPS Forum nastawione jest na pracujących z niepełnosprawnymi, HANDICAP - LIFE : na tych ostatnich. Są tu listy dyskusyjne, chat, ogłoszenia poszukujących pracy i tę pracę oferujących , anonse towarzyskie bez cenzury.
Na bieżąco działa sekcja wiadomości skupiona na tym, co dzieje się w Niemczech.(z lewej)

 

ADRES: www.handicap-life.de


Ankieta© I-business group 2000
Webmaster