dps.pl home O serwisie www.dps.pl Prezentacja Domu Pomocy Spolecznej
       
Domy Pomocy Spolecznej prawo organizacje radar mieszkańcy recenzje oferty świat extra
 

 

Integracja
- magazyn dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół

(dodano 3.10.2001)

Kliknij, by powiększyć !Strona czasopisma "Integracja" - niewątpliwie jednego z najbardziej interesujących periodyków poświęconych problematyce osób niepełnosprawnych.

Niby to tylko internetowa witryna drukowanego pisma, ale znaleźć na niej można znacznie więcej. To "więcej" przynosi też skutki negatywne - strona główna jest zdecydowanie za duża i trochę czasu minie , zanim zdołamy ją otworzyć.

Gdy już to nastąpi możemy zapoznać się niemal z całym nowym numerem czasopisma "Integracja", przejrzeć archiwum i zorientować się w szerokiej ofercie, która towarzyszy temu wydawnictwu. Są własne akcje, konkursy i wystawy. Widać, że czasopismo ma zamiar (zgodnie z nazwą) jednoczyć środowisko polskich niepełnosprawnych. Wybrało drogę skuteczną , choć może nie usłaną różami.

Z punktu widzenia pracowników i mieszkańców domów pomocy społecznej wypada jedynie zachęcić do lektury wersji papierowej i internetowej. Sporo przydatnych adresów, bieżące informacje, wskazówki, porady prawne, ciekawe relacje z kraju i świata - wszystko to przesądza o przydatności.

DPS Forum podejrzewa nawet, że "Integracji" nie da się obecnie w Polsce zastąpić czymś porównywalnie dobrym...

adres strony : www.integracja.org

 

 


Ankieta© I-business group 2000
Webmaster