dps.pl home O serwisie www.dps.pl Prezentacja Domu Pomocy Spolecznej
       
Domy Pomocy Spolecznej prawo organizacje radar mieszkańcy recenzje oferty świat extra
 

 

UWAGA! DPS FORUM NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ I JAKOŚĆ PREZENTOWANYCH OFERT - o ile nie zaznaczono inaczej

Victory - Odzież sportowa (także dla niepełnosprawnych sportowców)

(mat. nadesłany; DPS Forum 10.08.2003)

 

Firma Victory od ponad 14 lat jest uznanym producentem markowej odzieży sportowej, sportowo-rekreacyjnej, reklamowej oraz firmowej. Ubieramy większość dyscyplin sportowych. Współpracujemy ze związkami sportowymi i klubami w kraju i za granicą oraz licznymi dużymi firmami. Specjalizujemy się w szyciu odzieży na różnego rodzaju imprezy sportowe, m.in. Igrzyska Olimpijskie, Para olimpiady, Olimpiady Specjalne itp., na które to imprezy wyposażamy zarówno zawodników, jak i obsługę techniczną.

W 2002 roku zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy odzież dla Reprezentacji Polski na Zimowe Igrzyska Olimpijskie SALT LAKE 2002.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen asortyment wyrobów odzieżowych: przez czapeczki, koszulki polo, T-shirty i krawaty po kurtki i dresy oraz stroje do gier zespołowych.

Ponadto zapewniamy pełen program gadżetów reklamowych, takich jak torby, kosmetyczki, aktówki, ręczniki, bandanki i inne. Na wyroby mogą być naniesione hafty bądź nadruki z wybranym logo.

Posiadamy własną szwalnię, hafciarnię oraz system komputerowy do przygotowania produkcji, który pozwala nam na stopniowanie odzieży w 180 rozmiarach. Jesteśmy w stanie wykonać każdą odzież według wzoru naszego lub Państwa. Do produkcji używamy surowców polskich i zagranicznych najwyższej jakości, spełniających wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy chętni do współpracy z firmami, związkami sportowymi oraz producentami odzieży za granicą, którzy byliby zainteresowani kupnem naszych wyrobów. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o umożliwienie nam kontaktów w celu nawiązania współpracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.victory.com.pl.

Prosimy o kontakt pod nr tel. 0 prefiks 42 215-20-72 lub 213-01-49, fax. 213-01-52,
e-mail: marketing@victory.com.pl, wzorcownia@victory.com.pl

Z wyrazami szacunku,
Henryk Marucha – Właściciel

Adres:
PPHU VICTORY
ul. Kapliczna22/24
Pabianice


Klub
- terminarz
- księga gości
- tablica ołoszeń
- wirtualna kawiarenka
- wyniki ankiety

Ankieta

wyniki


© I-business group 2000
Webmaster