dps.pl home O serwisie www.dps.pl Prezentacja Domu Pomocy Spolecznej
       
Domy Pomocy Spolecznej prawo organizacje radar mieszkańcy recenzje oferty świat extra
 

 

UWAGA! DPS FORUM NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ I JAKOŚĆ PREZENTOWANYCH OFERT - o ile nie zaznaczono inaczej

Czy warto tankować na stacjach Statoil ?

 

Na tytułowe pytanie nie jesteśmy w stanie dziś obiektywnie odpowiedzieć, ale jednak można spróbować napisać o stacjach benzynowych tej właśnie sieci. Powód ? Nie, nie... Wcale nie pamiętne telewizyjne reklamy. Nie będziemy przecież kupować motocykli na stacji benzynowej. Możemy ją jednak wybrać, jeżeli uwierzymy reklamie tej firmy zamieszczanej w prasie poświęconej osobom niepełnosprawnym.

Statoil to jedyna sieć dystrybucji paliw (skądinąd norweska) kierująca swą ofertę specjalnie do osób o nietypowych wymaganiach. Może więc jadąc na wycieczkę czy załatwiając sprawy naszych podopiecznych skorzystamy z usług tej firmy. Statoil szkoli swój personel pod kątem zmotoryzowanych osób z różnego rodzaju niesprawnościami. Pracownicy służą więc pomocą także w nietypowych sprawach. Stacje są dostępne dla osób na wózkach lub mających trudności w poruszaniu się. Dostosowane są sklepy i - co najważniejsze - toalety. W tych ostatnich są specjalne uchwyty ułatwiające korzystanie z urządzeń sanitarnych. Kolorystyka ułatwia korzystanie z pomieszczeń osobom niedowidzącym. Wszystkie specjalne pomieszczenia są wyraźnie oznakowane.

Statoil jest też głównym sponsorem znanego programu "Polska bez barier" i partycypuje w działalności wydawniczej z tym związanej. Na stacjach tych można zaopatrzyć się również w pismo "Integracja".
Warto też dodać, że jeśli osoba niepełnosprawna kieruje samochodem, wystarczy podwójny klakson, by ktoś z obsługi pomógł jej zatankować.

Wszystkie te informacje oparliśmy na oficjalnych materiałach reklamowych - własne spostrzeżenia gości naszej witryny byłyby mile widziane...


Klub
- terminarz
- księga gości
- tablica ołoszeń
- wirtualna kawiarenka
- wyniki ankiety

Ankieta© I-business group 2000
Webmaster