dps.pl home O serwisie www.dps.pl Prezentacja Domu Pomocy Spolecznej
       
Domy Pomocy Spolecznej prawo organizacje radar mieszkańcy recenzje oferty świat extra
 

 

UWAGA! DPS FORUM NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ I JAKOŚĆ PREZENTOWANYCH OFERT - o ile nie zaznaczono inaczej

RÓŻNOŚCI Z "MOTOROWEROWEJ WITRYNY"

Dotarła do nas oferta sprzętu, który może zostać wykorzystany w placówkach opiekuńczych. Przedstawiamy ją bez zmian tekstu

Sprzęt dla Hoteli pensjonatów i nie tylko:

  • Radiokomunikatory o zasięgu 2 kilometrów lub 100 metrów pozwalające na rozmawianie bez użycia rąk , pomiędzy pojazdami i stacjonarnie zwolnione od rejestracji i opłat (z legalizacją Ministerstwa Łączności).
  • Telefony dla głuchych oraz optyczne sygnalizatory dzwonienia i przywoływania
  • Telefony dla głuchoniemych Packet Radio, pozwalające na łączność w zasięgu 30 kilometrów.
  • Automaty telefoniczne kasujące pieniądze dla włąściciela obiektu (pracują jak pocztowe, ale pieniądze wyciągasz TY, płacisz TPSA, a reszta zostaje dla Ciebie /firmy; TPSA daje zniżkową taryfę na takie aparaty , a TY oczywiście dzwonisz za darmo).
  • Automaty do sprzedawania kawy, herbaty i puszek, flaszek, pantofl ochronnych itp.

po więcej informacji kliknij tutaj

Wspomaganie do roweru wózka itp. Praktyczna pomoc dla inwalidów i rehabilitantów!!!

kliknij, aby powiększyć (rower po modernizacji)

Sprzedajemy wysyłkowo silniki spalinowe do rowerów lub wózków Stwierdziliśmy że wielu inwalidow oraz osoby w trakcie rehabilitacji bardzo poszukują właśnie takiego wspomagania. Dzięki Back Power (BP) rehabilitanci i inwalidzi mogą uczestniczyć w imprezach na równi z pełnosprawnymi. Po wyczerpaniu ich możliwości i sił włączają silniki. Dalekie wycieczki rowerowe stają się możliwe dla wszystkich. Proszę odwiedzić naszą stronę www.motorower.com.pl , na niej można znaleźć informacje techniczne i zdjęcia. BP nie wymaga rejestracji, do prowadzenia nie potrzebne są jakiekolwiek uprawnienia ;przepisy są takie jak dla rowerów, można nim jeździć wszędzie.

UWAGA W najbliższym czasie będziemy dostarczać na rynek krajowy pojazdy dla inwalidów. Będą to samochody do prowadzenia których nie trzeba posiadać prawa jazdy wystarczy dowód osobisty, by je prowadzić. Jedyna stała obowiązkowa opłata to ubezpieczenie drogowe - opłata roczna OC bez zniżek wynikających z bezwypadkowej jazdy wynosi 40zł (czterdzieści ). Pojazd zwolniony jest z corocznych przeglądów technicznych.
Parę danych technicznych: pojazd 2 osobowy + bardzo duży bagażnik; automatyczna skrzynia biegów; automatyczne sprzęglo. Poszukuję pomocy w załatwianiu zniżek dla niepełnosprawnych w zakresie zwolnienia z VAT, zwolnienia z CŁA oraz dotacji. W razie zapytań proszę o kontakt impex@poczta.fm

mgr inż. Wacław Rosiek


Klub
- terminarz
- księga gości
- tablica ołoszeń
- wirtualna kawiarenka
- wyniki ankiety

Ankieta

wyniki


© I-business group 2000
Webmaster