dps.pl home O serwisie www.dps.pl Prezentacja Domu Pomocy Spolecznej
       
Domy Pomocy Spolecznej prawo organizacje radar mieszkańcy recenzje oferty swiat extra
 

 

To miejsce ma być czymś specjalnym na naszej witrynie - chcemy tu zebrać kilka materiałów skompresowanych do pobrania, jakieś prezenty dla naszych gości, a z czasem być może informacje o konkursach DPS FORUM...

Pliki informacyjne do pobrania

KLUB MP3 - Nagrania muzyczne do pobrania

INFO: Pliki muzyczne w formacie MP3 mają (mimo wszystko) relatywnie dużą objętość.Oznacza to, że poświęcisz trochę czasu na ich ściągnięcie na swój komputer.

Odtwarzanie plików MP3 nie powinno sprawić problemów - umożliwiają je liczne programy do odtwarzania multimediów, w tym te dostarczane wraz z systemami Windows 98, Me czy XP.


 • "Abracadabra" - nagranie zespołu LEGO - Band do pobrania w formacie MP3 (1,55 MB) - omówienie w dziale>>> Recenzje
 • Nagrania mieszkanek DPS "Włókniarz" z ul.Krzemienieckiej w Łodzi. Zespół składa się z kilku pań i jednego pana grającego na banjo (DPS Forum 24.10.2002):
  • "Czerwone jagody" w wykonaniu Anny Pietrzak z DPS Podgórna w Łodzi
  • "Czerwone jabłuszko" w wykonaniu Iwony Jakubowskiej z DPS Podgórna w Łodzi
  • "Głęboka studzienka" w wykonaniu Marii Kłykow z DPS Paradna w Łodzi
  • "Franc Villon" - piosenka z repertuaru B. Okudżawy w wykonaniu Mirosławy Lilla - mieszkanki DPS Paradna w Łodzi (Mirka pisze również wiersze , z którymi można zapoznać się w tomiku poezji wydanym z okazji istnienia 100 lat Szpitala im. Babińskiego w Łodzi ;wydaw.KAMENA)
  • "Maniuśka" - wiązanka popularnych piosenek biesiadnych w wykonaniu grupy mieszkańców z DPS Paradna, DPS Podgórna, DPS Kosynierów Gdyńskich (Łódź)
 • Nagrania zdobywców II miejsca ("Srebrnej róży") II Festiwalu Osób Niepełnosprawnych "Śpiewać każdy może" - DPS Wiśniowa Góra. Skład zespołu: Stanisława Klata, Wiesława Stefańska, Wojciech Szkop i Dariusz Jakubowski. Instr. muzykoterapii - opekun zespołu Grzegorz Jędrzejczak:

Tapety pulpitu


napisz do nas
- forum@dps.pl

Klub
- forum
- terminarz
- tablica ołoszeń
- księga gości
- wirtualna kawiarenka
- wyniki ankiety

Ankieta





wyniki


© I-business group 2000
Webmaster