oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. PFRON 29.07.2009; dps.pl 12.08.2009)

 

Lista Laureatów VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy dla osób niepełnosprawnych oraz mieszkańców domów pomocy społecznej dla osób niepełnosprawnych pn. "Sztuka Osób Niepełnosprawnych"

 

KATEGORIA MALARSTWO i WITRAŻ:

 

I miejsce (6000 zł) – Arkadiusz Mazur - za pracę pt. "..Spotkanie z gwiazdą pop...", WTZ "Otwarte serca" w Dąbrowie Górniczej,

II miejsce (5000 zł) – Katarzyna Sznajder za pracę pt. "Dmuchawce – Latawce -Wiatr", WTZ w Filipowie

III miejsce(4000 zł) – Agnieszka Strąk  za pracę pt. "Dzień z Panem Twardowskim", WTZ przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Elblągu,

Wyróżnienie (1000 zł) – Grzegorz Rosianowski za pracę pt. "Wieczór w Pradze", ŚDS przy Fundacji Dom w Opolu

Wyróżnienie (nagroda 1000 zł) – Jarosław Latowski za pracę pt. "Mój teatr", ŚDS "Pracownia Rozwijania Twórczości Osób Niepełnosprawnych" przy Katolickim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej im. Wandy Szuman,

Wyróżnienie (nagroda 1000 zł) – Grzegorz Marcjaniak – za pracę pt. "Znalazłem przyjaciela", WTZ przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

 

KATEGORIA RYSUNEK I GRAFIKA:

I miejsce (6000 zł) – Dariusz Foltyński za pracę pt. "Ulubione chwile w moim domu", ŚDS w Słupsku,

II miejsce (5000 zł ) – Patryk Szpak za pracę pt. "Spacer po stadninie", WTZ przy Fundacji Brata Alberta w Chełmku,

III miejsce (4000 zł)– Arkadiusz Soluch za pracę pt. "Na wsi wśród zwierząt", ŚDS przy Fundacji Dom w Opolu,

Wyróżnienie (1500 zł) – Łukasz Rojek za pracę pt. "Rejs", WTZ przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Suwałkach,

Wyróżnienie (1500 zł) – Paweł Biesok za pracę pt. "Wizyta w oceanarium" , WTZ przy Powiatowym Domu Pomocy Społecznej "FENIKS" w Skoczowie,

 

KATEGORIA RZEŹBA KAMERALNA i PŁASKORZEŹBA:

I miejsce (6000 zł) – Marek Żuber za pracę pt. "Tancerka na wózku", WTZ przy ZPCh "Pol-West" w Gdańsku,

II miejsce (5000 zł) – Renata Szumal za pracę pt. "Zabawa z pieskami", ŚDS "Chatka" przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniu Umysłowym Koło w Nowym Targu,

III miejsce(4000 zł) – Emilia Tworzewska, Michał Kotala, Agnieszka Forst, Ewa Tuła za pracę pt. "Wesele",   WTZ w Opolu,

Wyróżnienie (1500zł) – Marek Klawinowski za pracę pt. "Tyski patriota", WTZ przy Ośrodku św. Faustyny w Tychach,

Wyróżnienie (1500zł) – Anna Chabiera za pracę pt. "Spotkanie", WTZ przy TPD w Płocku,

 

KATEGORIA TKANINA I APLIKACJA:

I miejsce (6000 zł) – Agnieszka Majcher, Małgorzata Gietka za pracę pt. "Mój pierwszy bal", WTZ przy MOPS w Stalowej Woli,

II miejsce (5000 zł) – Wacława Nagiel za pracę pt. "Spacer o zachodzie", DPS w Górze Kalwarii,

III miejsce (4000 zł) – Maria Ryba, Agnieszka Gawor za pracę pt. "Wakacje moich marzeń", WTZ "Nadzieja" w Nowym Sączu,

Wyróżnienie (1500 zł) – Marcin Piątek za pracę pt. "Znalazłem swojego anioła", WTZ przy Spółdzielni Zakładów Chemicznych "Mors" w Łodzi,

Wyróżnienie (1500 zł) – Łukasz Kmiecik za pracę pt. "Spotkanie z moją królewną", WTZ przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Piekarach Śląskich.