oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a' Paulo w Świeciu

wstecz

Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a' Paulo w Świeciu

(mat. nadesłany; dps.pl 17.05.2006)

Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a' Paulo w Świeciu przy ulicy Średniej jest ponadlokalną i całodobową placówką przeznaczoną dla osób przewlekle somatycznie chorych. Placówka dysponuje 60 miejscami.

Dom działa nieprzerwanie od 1926 roku pełniąc różnoraką posługę najpierw jako Dom Dziecka, a obecnie jako Dom Pomocy Społecznej. Zgodnie z Naszym charyzmatem służymy w duchu miłości bliźniego człowiekowi potrzebującemu stałej troski i opieki pielęgnacyjnej.

Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską, korzystamy z usług lekarza rodziennego, któy odwiedza nas w miarę potrzeb nie rzadzej niż raz w tygodniu. Zapewniamy ponadto sprcjalistyczne konsultacje lekarskie.

Dom zapewnia opiekę duszpasterską oraz mozliwość uczestnictwa we Mszy Św., odbywającej się codziennie w kaplicy Domu, dla osób leżących transmitowanej przez radiowęzeł.

Prowadzimy zajęcia z terapii zajęciowej, któe mają na celu usprawnienie funkcjnowania naszych Miezkańców oraz rehabiliotacje zwłaszcza narządów ruchu, odbywajacej się przyłóżkowo lub w wyposażonej sali ćwieczeń.

Pragniemy by nasze Mieszkanki w tym pięknym miejscu otoczonym Opieką Matki Bożej Świeckiej, wśród przyjaźni i serdeczności odnalazły cząstkę Domu i czuły się Jak u Siebie.

Serdecznie zapraszamy.

Nasz adres:

Dom Pomocy Społecznej
Średnia 10
86-100 Świecie

tel. (052) 33 11 884

email: dps_swiecie@wp.pl