oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

Parteruś nr 3/2002 - gazetka Miejski Zarząd Domów Pomocy Społecznej

wstecz

Nowy numer Parterusia - pisma wydawanego przez MZ DPS we Wrocławiu nie powiela większości niedociągnięć wydania poprzedniego. Teksty pisane są swobodniej i czyta się je z zaciekawieniem.

Pozostaje problem szaty graficznej, ale to pewnie sprawa niedostatków technicznych.

Cytujemy w innym miejscu serwisu wiersz prezentowany na łamach Parterusia. Jego autorem jest Wiesław Pietrzak (zobacz...)Tutaj natomiast z przyjemnością umieszczamy krótki tekst informacyjny o PFRON. Nic dodać, nic ująć:"PAŃSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INFO: Wielki i niepodzielny fundusz, dysponujący olbrzymimi pieniędzmi, których jednak ciągle brakuje. Domy pomocy korzystają z przeróżnych form dofinansowania ze strony PFRON i powinny to robić, bo - mimo wszystko � to dość realna szansa na zdobycie brakujących środków.
WYMAGANIA: W kontaktach z PFRON�em prócz cierpliwości, potrzeba optymizmu i czasu. Przydają się wycieczki do Warszawy, nawet jeśli pod ręką jest, oddział wojewódzki. W końcu zapada konkretna decyzja i na ogół jest ona zaskakująca (...)"

Małe obrazki z lewej strony dają się powiększyć po kliknięciu (z wyjątkiem sąsiedniego). Warto to zrobić, by zapoznać się z treścią pisma.

Pismo - mimo skromnej objętości zawiera ładną krzyżówkę, troszkę humoru, życzenia dla solenizantów, informacje o zmianach w działaniu np. terapii zajęciowej.
Ciekawi nas nakład pisma i opinie mieszkańców i pracowników na jego temat...