oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

Damy radę, czyli wszystko o opiece nad osobą chorą w domu

wstecz

(aut. dps.pl/Damy Radę 16.11.2012)

Mini - portal internetowy z informacjami dla osób, które opiekują się w domu osobą chorą czy niepełnosprawną. Z pewnością część informacji okaże się przydatna dla tych, którzy taką opiekę sprawują profesjonalnie i niekoniecznie w warunkach domowych (np. w dps).

Klarowny, przejrzysty układ i szczegółowe wskazówki (często z rysunkami czy zdjęciami) tworzą coś w rodzaju podręcznika. Zauważyli to też autorzy, a kompendium można pobrać w formie elektronicznej lub zamówić nieodpłatnie w formie drukowanej.

Coś za coś - w serwisie trafiamy na reklamy produktów SENI, ale w końcu Fundacja działa przy tym producencie, więc kogóż innego miałaby promować...

O samym poradniku piszą autorzy w mailu do dps.pl:

 

Poradnik ma pomóc osobom, które stanęły w obliczu konieczności zapewnienia opieki swoim bliskim z powodu ich zaawansowanego wieku, przewlekłej choroby lub innych poważnych schorzeń.
Osoby, które z dnia na dzień muszą przeorganizować swoje życie, aby zająć się swoim bliskim, zwykle czują się zupełnie bezradne, nie wiedzą, jak powinny postępować, jakie prawa im przysługują oraz do kogo mogą zwrócić się o pomoc.
Poradnik „Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu” gromadzi najważniejsze informacje i wskazówki przydatne w opiece nad przewlekle chorym w domu. Znaleźć w nim można odpowiedzi na pytania: jak przygotować się do opieki, jak przystosować mieszkanie do potrzeb osoby niesamodzielnej oraz jak dbać o jej pielęgnację, aby uniknąć jednego z największych problemów osób długotrwale unieruchomionych, czyli odleżyn. Można dowiedzieć się jak postępować, żeby w tej trudnej sytuacji zadbać także o własne zdrowie oraz o jakich dokumentach należy pamiętać, by skorzystać z przysługujących świadczeń oraz uniknąć niepotrzebnych trudności w przypadku załatwiania spraw urzędowych.
Pobierz lub zamów darmowy poradnik na stronie:
www.damy-rade.info

 


Damy Radę
Projekt Fundacji TZMO
"Razem Zmieniamy Swiat"
www.damy-rade.info
www.razemzmieniamyswiat.pl