oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ...

wstecz

DPS ?:

Przydatność bezdyskusyjna, choć chciałoby się czasem dodać "niestety".

INFO: 

Ministerstwo układające reguły gry dla naszych placówek. Reguły zmieniają się często, a ich przejrzystość bywa wątpliwa. 

WYMAGANIA:

Strona internetowa - po okresie, kiedy ją solidnie krytykowaliśmy - stała się bardzo ciekawa i godna polecenia. Widać jednak nic nie może trwać wiecznie. Reorganizacja ministerstwa spowodowała, że w roku 2004 dotychczasowa strona internetowa "przeszła na własność" Ministerstwa Gospodarki i Pracy. Ministerstwo Polityki Społecznej, którego profil jest najbardziej interesujący dla odwiedzających DPS Forum, musi swój serwis tworzyć od nowa.

RODZYNKI:

Autorzy ministerialnego serwisu na starcie już przepraszają, że nie wszystko będzie funkcjonować jak należy, bo strona jest w trakcie organizacji. Nie dziwimy się, choć to dla użytkowników ewidentna strata. Przyzwyczajeni do wszechstronnej formuły poprzedniej witryny możemy teraz tylko powspominać. Serwis jest ubogi, część materiałów ułożona niechronologicznie, część odwołuje się do wiadomości Ministerstwa Gospodarki i Pracy, które przecież obecnie zajmuje się innymi sprawami. Zginął odrębny biuletyn prasowy, a dział prawny może niejednemu zrobić wodę z mózgu. Serwisu Ministerstwa Polityki Społecznej NA RAZIE nie polecamy nikomu, ale z niecierpliwością czekamy na zmiany i kibicujemy twórcom strony.(PS 2006: serwis powoli wraca do dobrej formy, co nas napawa optymizmem...) Ostatecznie im lepsza witryna ministerialna, tym lepiej jesteśmy poinformowani i tym łatwiej się nam pracuje

KONTAKT: 

Ministerstwo Polityki Społecznej: http://www.mps.gov.pl

PS. 2006 Znowu zmiana nazwy i adresu strony: teraz mamy Ministerstwo Pracy i polityki Społecznej. Strona internetowa: http://www.mpips.gov.pl .