oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Łódź: zaostrza się protest pracowników dps[2018-09-24]
Pracownicy 4 łódzkich dps-ów blokowali dziś rano ruch pojazdów na ul. Aleksandrowskiej i na ul. Krzemienieckiej domagając się podwyżek skandalicznie niskich płac oraz wyrażając protest wobec polityki władz miasta, które nie rozwiązują ich problemów. Protestujący zarzucają miastu że niesprawiedliwie traktuje placówki, odkąd kilkanaście miesięcy temu zarządzanie nimi przejął Wydział Zdrowia.
pij - Express Ilustrowany
Zaginiony[2018-09-24]
Od soboty trwają poszukiwania pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach. Starszy, chory człowiek opuścił placówkę i nie można go znaleźć. Tadeusz Głowacki ma 64 lata. Jest dość wysoki i szczupły. Wychodząc z DPS miał na sobie jasne dresowe spodnie, brązowy sweter i klapki.
ak - Kronika Tygodnia
Łódź: nowe Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora[2018-09-24]
W październiku zakończy się remont w przychodni przy ul. Cieszkowskiego 6 w Łodzi. Zamiast przychodni powstanie tam kolejne w mieście Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Jedno jest już na Widzewie, kolejne planowane jest na Bałutach. Na Cieszkowskiego będą się odbywać zajęcia komputerowe, spotkania brydżowe i różne szkolenia.
MSM - Express Ilustrowany
Życie inne niż bajki polityków[2018-09-21]
- Nie wyobrażam sobie oddać babcię do domu opieki społecznej. Byłam tam, miałam praktyki, wiem, jak wygląda rzeczywistość w takich domach – mówi 23-letnia Justyna, która od ponad roku opiekuje się ciężko chorą babcią. Została z nią sama, bez wsparcia rodziny, rodziców i ośrodków, na których pomoc teoretycznie mogłaby liczyć.
Ewa Raczyńska - Onet
Szekspir w DPS[2018-09-21]
Mieszkaniec DPS bywa zajęty. Między posiłki, rozmowy, odwiedziny i codzienne zajęcia, musi zmieścić próby do opery. I to nie byle jakiej: „Szukając króla”, opartej na tekstach Szekspira i Słowackiego, w reżyserii Michała Znanieckiego. Kiedy Maria pierwszy raz usłyszała o tym, że w DPS trwają próby do opery, to myślała, że robią sobie z niej żarty. Ale poszła.
Aleksandra Suława - Echo Dnia
Alpaki - na ciśnienie, stres i bariery komunikacyjne.[2018-09-21]
Nietypowych gości mieli mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Kluczborku. Ich ogród, a nawet pokoje, odwiedziły Alpaki. To rodzaj niekonwencjonalnej terapii, jaką swoim podopiecznym zafundował ośrodek. Zuzia i Miriam dały poznać się z bardzo dobrej strony i szybko nawiązały kontakt z mieszkańcami.
Mariusz Chałupnik - Radio Opole
Może tym razem się uda[2018-09-20]
Ruszyła lawina pomocy dla sióstr zakonnych prowadzących Dom Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie, osiedlu Tarnobrzega. Zakonnice opiekujące się 67 osobami chorymi i nierzadko odrzuconymi przez społeczeństwo, potrzebują 200 tysięcy złotych na wymianę przestarzałej kotłowni. Jeśli fundusze się nie znajdą, może dojść nawet do tragedii. 23 września zorganizują specjalny piknik przed placówką.
Marcin Radzimowski - Echo Dnia
Trzaskowski proponuje[2018-09-20]
Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział w środę budowę w stolicy Centrum Usług Społecznych, które koordynowałoby m.in. system pomocy sąsiedzkiej skierowany do seniorów. Trzaskowski chce też rozbudować sieć domów dziennego pobytu.
PAP/rydz - Radio Dla Ciebie
Bez wsparcia unijnego ani rusz[2018-09-20]
Nowe Dzienne Domy Seniora powstaną w Pile i w Róży Wielkiej w gminie Szydłowo, z kolei w Wysokiej działalność takiego Domu zostanie poszerzona – to efekt podpisanej w Pile umowy o dofinansowanie projektu unijnego, między Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie a Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.
Radio Eska/WRPO Piła
Czy w Tychach krzywdzą pensjonariuszy?[2018-09-19]
Czy w Domu Opieki Villa Bona w Tychach pensjonariuszom dzieje się krzywda? Byli pracownicy twierdzą, że brakuje tam opiekunów, zaniedbuje się chorych na cukrzycę, nie pielęgnuje odleżyn, część mieszkańców na noc przywiązuje do łóżek, żeby był z nimi spokój. Właściciel wszystkim zarzutom zaprzecza.
Judyta Watoła - Wyborcza.pl

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA