oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Lubelskie: 33 ogniska covid w dps-ach[2020-11-25]
Sanepid obejmujący swym zasięgiem województwo lubelskie, informuje o 33 ogniskach zakażeń koronawirusem w domach pomocy społecznej i domach seniora. W tej grupie jest część placówek z wygasającym ogniskiem, a część w fazie rozwojowej...
sko - Dziennik Wschodni/ dps.pl
Dwa ogniska koronawirusa w powiecie krakowskim[2020-11-25]
W powiecie krakowskim potwierdzono dwa ogniska, gdzie zakażonych jest w sumie 57 osób. 3 zmarły. Chodzi o Dom Pomocy Społecznej w Karniowicach i Konarach. W Karniowicach wprowadzono pełny reżim sanitarny, wykorzystywane są własne urządzenia do dezynfekcji, jak ozonator, zamgławiacz czy sterylizator powietrza uvc. Mimo 25 zakażeń, w Konarach na razie nie ma problemów z personelem...
Aleksandra Tokarz - Glos24.pl
Robią coś dla środowiska i obniżają własne koszty[2020-11-25]
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku nie od dziś stawia na ekologiczne rozwiązania. W 2009 roku na budynkach DPS zamontowano po 7 sztuk kolektorów słonecznych, dzięki czemu mieszkańcy ośrodka mają przez cały rok ciepłą wodę.Teraz na terenie ośrodka wykonano instalację fotowoltaiczną, by znacząco obniżyć koszty zakupu energii elektrycznej i zrobić coś dla środowiska naturalnego.
Ł.Michalczyk - Epiotrkow.pl
Dramat w największym łódzkim DPS przy Przybyszewskiego[2020-11-24]
W DPS przy ul. Przybyszewskiego przybywa zakażonych koronawirusem - w poniedziałek było tu 159 zakażonych podopiecznych i 50 osób z personelu. Dziewięcioro podopiecznych jest w szpitalu, 10 osób już zmarło. Na zwolnieniach pozostaje ponad sto osób z załogi. Potrzebne są kombinezony ochronne, maseczki, rękawice oraz płyny do dezynfekcji - apeluje placówka.
Agnieszka Urazińska - Wyborcza.pl
Ognisko covid-19 w Grodkowie[2020-11-24]
Starostwo Powiatowe w Brzegu poinformowało o nowym ognisku koronowirusa w regionie. Chodzi o Dom Pomocy Społecznej w Grodkowie. Pozytywny wynik Sars-Cov-2 potwierdzono u 37 pensjonariuszy oraz 16 pracowników. Od kilku dni placówka jest zamknięta wraz z częścią personelu. Większość zakażonych nie ma objawów covid-19.
AP - Brzeg24.pl
Starosta zamojski o sytuacji w lokalnych dps-ach[2020-11-24]
W DPS w Szczebrzeszynie poradziliśmy sobie z koronawirusem – mówi Stanisław Grześko, starosta zamojski. – Niestety, nie wszędzie sytuacja się ustabilizowała. W DPS w Majdanie Wielkim COVID-19 stwierdzono ostatnio u 34 pensjonariuszy i 21 pracowników. W ub. tygodniu zakażenia stwierdziliśmy u 46 osób z personelu krasnobrodzkiego DPS-u.
bn - Kronika Tygodnia
Duże ognisko covid wykryto w Suchorączku (Pomorskie)[2020-11-23]
Duże ognisko koronawirusa wykryto w Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku koło Więcborka w powiecie sępoleńskim. Zakażone są łącznie 73 osoby: 61 podopiecznych placówki oraz 12 pracowników. Do pomocy w opiece nad pensjonariuszami skierowani mają być żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.
Sandra Szymańska - Gazeta Pomorska
Nowe ognisko covid w Białymstoku[2020-11-23]
Pod koniec minionego tygodnia ognisko koronawirusa pojawiło się w białostockim Domu Pomocy Społecznej przy ul. Świerkowej. To jedna z największych tego typu placówek w regionie. Zakażonych jest 13 mieszkańców. Chorzy są także pracownicy, którzy przebywają w izolacji. Ciągle trwa pobieranie kolejnych wymazów, więc liczba zakażonych może wzrosnąć.
Izolda Hukałowicz - Kurier Poranny
Największe ogniska koronawirusa na Podkarpaciu[2020-11-23]
Podkarpacki sanepid informuje o ośmiu ogniskach koronawirusa w regionie. Najwięcej zakażonych jest w Domu Pomocy Społecznej w Wysocku - to 10 osób z personelu i 27 pensjonariuszy. Ponad 30 przypadków koronawirusa wykryto też w Zakładzie Opiekuńczo-Pielęgnacyjnym w Handzlówce i w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Rudzie.
Grzegorz Król - Nowiny24.pl
Życzenia ministerialne z okazji Dnia Pracownika Socjalnego[2020-11-20]
"21 listopada, w tym roku już po raz 30-ty, obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Tego dnia specjalne podziękowania kierujemy do wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych, zarówno tych zatrudnionych w jednostkach samorządowych, jak i tych działających w licznych podmiotach niepublicznych" - MRiPS
MRiPS

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA