oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Gdzieś w DPS na terenie powiatu...[2020-07-10]
Koronawirus znów uderzył w powiecie świebodzińskim. Jedna z zarażonych osób przebywa w szpitalu w Zielonej Górze, druga pozostaje na izolacji w Domu Pomocy Społecznej. "Jest to osoba starsza, która jest w izolacji w Domu Pomocy Społecznej na terenie powiatu" - mówi rzeczniczka wojewody, nie podając szczegółów. Tajne?
RED - Naszemiasto.pl
Zakażenie u pracownika DPS w Skrzynnie[2020-07-10]
U pracowników jak i pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie wykonano testy na koronawirusa. Łącznie wykonano 252 testy. Wszystkie poza jednym są ujemne. Zakażenie SARS-CoV-2 potwierdzono u osoby z personelu DPS. Ta osoba przebywa poza DPS-em. Jest w grupie rotacyjnej, która skończyła dyżur 30 czerwca.
Marcin Stadnicki - Naszemiasto.pl
Trudna sytuacja w Marszałkach[2020-07-10]
7 mieszkańców i 7 osób z personelu DPS w Marszałkach zakażonych jest koronawirusem. Liczby mogą jednak ulec zmianie, bo dane, wraz z napływem kolejnych wyników testów, szybko się zmieniają. Wszyscy pensjonariusze przebywają w szpitalu zakaźnym w Poznaniu, pracownicy umieszczeni są w izolatorium bądź przebywają w domach. W DPS jest kwarantanna, panuje ostry rygor sanitarny.
ksz - Radio Eska
Przywrócenie restrykcji w powiecie rawickim[2020-07-09]
Zwiększona liczba zachorowań na terenie powiatu rawickiego spowodowała, że instytucje publiczne muszą ponownie dokonać korekt w sposobach swojego funkcjonowania. Nowe obostrzenia dotknęły też DPS. Od 6 lipca do odwołania obowiązuje zakaz opuszczania placówek przez podopiecznych. Do odwołania wstrzymane są także odwiedziny i urlopy mieszkańców w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce.
Jakub Latusek - Naszemiasto.pl
Będzie remont w DPS w Biskupicach[2020-07-09]
Powiat Sieradzki pozyskał prawie pół miliona złotych dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na remont łazienek, pokoi i ciągów komunikacyjnych w Domu Pomocy Społecznej w Biskupicach. Łączna wartość inwestycji to 917 tys. zł. Większą część kosztów remontu opłaci Powiat Sieradzki.
Dariusz Piekarczyk - Naszemiasto.pl
Koronawirus w DPS w Huwnikach (podkarpackie)[2020-07-09]
W powiecie przemyskim są nowe ogniska koronawirusa. Nowe zakażenia sanepid potwierdził u dwojga pracowników Domu Pomocy Społecznej w Huwnikach. Kwarantanną objęto personel medyczny, administracyjny, pomocniczy oraz z kontaktu domowego – łącznie 203 osoby. Trwają badania osób, które zostały objęte kwarantanną.
Agata Kulczycka - Wyborcza.pl
Lewica protestuje: 100% dla Dudy w kutnowskim dps![2020-07-08]
W wątpliwość Nowa Lewica Kutno podaje uczciwość wyborów z udziałem pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej. Ich zdaniem istnieje podejrzenie, że w trakcie I tury podopieczni DPS byli manipulowani przez osoby trzecie. Wszystko po to, by oddały głos na Andrzeja Dudę. Lewica obawia się, że podobnie może być w najbliższą niedzielę.
bnp - Kutno.net.pl
Kolejne sprzeczne sygnały od premiera i ministra zdrowia[2020-07-08]
Ministerstwo Zdrowia zaproponowało, by w lokalu wyborczym obsługiwano w pierwszej kolejności osoby powyżej 60. roku życia i osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności czy osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie. Jest to zaskakujące po zapewnieniach premiera Morawieckiego, że koronawirusa już nie trzeba się obawiać...
PAP / Portal Samorządowy; Dps.pl
Inauguracja II kadencji Rady Senioralnej[2020-07-08]
W siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady do spraw Polityki Senioralnej II kadencji, w którego trakcie powołani zostali członkowie nowej rady. Rada ta jest organem opiniodawczo-doradczym w sprawach polityki społecznej wobec osób starszych.
PAP/Portal Samorządowy
Unijne pieniądze dla pracowników domów pomocy![2020-07-07]
Ponad 326 mln zł ze środków krajowego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, istniejącego dzięki Funduszom Europejskim, trafi wkrótce do Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej. Część kwoty trafi do 41 tys. pracowników DPS-ów. Miesięczny dodatek dla jednego pracownika (zatrudnionego w wymiarze pełnego etatu) zaplanowano w wysokości 1 450 zł miesięcznie.
kds - Poulshr.pl/Dps.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA