oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Koronawirus w DPS w Jędrzejowie[2020-09-18]
W Domu Pomocy Społecznej w Jędrzejowie mieszka ponad 90 mężczyzn z niepełnosprawnością intelektualną oraz chorobami współistniejącymi. Teraz u jednego z podopiecznych potwierdzono już pozytywny wynik testu na koronawirusa, a cztery kolejne osoby z objawami czekają na transport do szpitala. Początkowo były problemy z przyjęciem zakażonego do szpitala.
AP - Brzeg24.pl
DPS w Borzęcinie - kolejne ognisko koronawirusa w Małopolsce[2020-09-18]
DPS w Borzęcinie (pow. brzeski, Małopolska) jest kolejnym ogniskiem koronawirusa. Do wczoraj potwierdzono tam 10 przypadków zachorowań.
Patrycja Dziadosz - Gazeta Krakowska
Covid-19 w DPS w Piskorowicach[2020-09-18]
Nowe ognisko COVID-19 jest w Domu Pomocy Społecznej w Piskorowicach na Podkarpaciu. W ognisku potwierdzono trzy pozytywne przypadki, w tym u dwóch pensjonariuszy i jednej osoby z personelu medycznego. Dochodzenie epidemiologiczne i testowanie jest w toku.
jp - Wyborcza.pl
Śmiertelne pobicie w domu opieki w Warszawie[2020-09-17]
Między pensjonariuszami stołecznego domu opieki na Białołęce doszło do awantury. W jej trakcie, 68-latek śmiertelnie pobił starszego o siedem lat mężczyznę. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, a policjanci w chwili zatrzymania wykryli ponad promil alkoholu w jego organizmie.
wka/ PAP, Polsatnews.pl
90 lat kieleckiego DPS[2020-09-17]
- Tu osoby starsze i chore znajdują ciszę, spokój i opiekę. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To jest nasz dom, dom z sercem – mówią podopieczni. Mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej imienia Florentyny Malskiej w Kielcach świętowali 90-lecie powstania placówki. Uroczystość ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa sanitarnego odbyła się w plenerze.
Maciej Banachowski - Onet
Siostry z Parchowa proszą o kombinezony dla pracowników[2020-09-17]
DPS w Parchowie prowadzi Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek. Po wykryciu ogniska koronawirusa, siostry proszą o wsparcie. Powoli zaczyna brakować kombinezonów ochronnych dla pracowników. Siostry byłyby bardzo wdzięczne, gdyby placówce przekazać kombinezony. Adres: ul. Kasztanowa 2, 77-124 Parchowo (woj. pomorskie), tel: 59 821 44 83.
Piotr Olejarczyk - Onet
Pożegnali wakacje z koronawirusem?[2020-09-16]
Powodem wzrostu zachorowań w powiecie miechowskim jest pojawienie się ogniska w Klubie Seniora w Mostku. Wszystkie ostatnie przypadki pochodzą właśnie z tego miejsca. Rozwój ogniska mógł mieć miejsce 1 września, kiedy to odbyło się wspólne pożegnanie wakacji. Co prawda, wydarzenie to miało miejsce w ogrodzie na świeżym powietrzu, jednak przed wirusem, prawdopodobnie, nie udało się ustrzec.
Wiktoria Mitura - Glos24.pl
O bohaterach czasu zarazy[2020-09-16]
Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego poświęcenia - mówi Krystyna Matysek, dyrektorka DPS przy ul. Przybyszewskiego w Łodzi, największej takiej placówki w regionie i jednej z większych w kraju. - Koronawirus pokazał, jacy ludzie pracują w domach pomocy. Zdecydowana większość to bohaterowie.
Agnieszka Urazińska - Wyborcza.pl
Koronawirus w DPS w Lelowie[2020-09-16]
Koronawirus w Domu Pomocy Społecznej w Lelowie (powiat częstochowski). Zakażonych jest 14 osób. - Sytuacja jest pod kontrolą, zmierza w dobrym kierunku. Zostały zastosowane wszelkiego rodzaju procedury, które zaleca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - informuje Michał Dzwonnik z biura prasowego częstochowskiego starostwa.
Łukasz Klimaniec - Dziennik Zachodni
DPS w Strzałkowie - pracownica z koronawirusem[2020-09-15]
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Strzałkowie otrzymał informację o stwierdzeniu u jednej z zatrudnionych w placówce opiekunek, koronawirusa. Zarażona ma ok. 40 lat i jest mieszkanką powiatu wrzesińskiego. Kobieta przebywa w domu, jest na kwarantannie. Część mieszkańców, z którymi miała kontakt bezpośredni też jest objęta kwarantanną.
Marcin Pryka - Slupca.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA