oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Papież Franciszek: Gościnność, akceptacja, podniesienie na duchu[2020-01-17]
Światowy Dzień chorego przypada na 11 lutego. To jest też główny powód spotkania kapelanów pracujących w szpitalach, domach pomocy społecznej, hospicjach czy wśród osób niepełnosprawnych diecezji rzeszowskiej. "Potrzeba współpracy z osobami świeckimi, które mogą się doskonale sprawdzić jako wolontariusze grupy, która powinna być w każdym (...) DPS – mówił ks. Arkadiusz Zawistowski.
Iwona Kosztyła - Radio Via
Styczniowe kolędowanie[2020-01-17]
Uczniowie dwóch klas Szkoły Podstawowej nr 3 odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Wolsztynie. Była to ich czwarta wizyta w tej placówce. Było wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitar, wiersze o tematyce bożonarodzeniowej i kartki dla mieszkanek, wykonane przez uczniów.
opr. Jacek Patalas/Naszemiasto.pl
Kobiety odnalezione w lesie[2020-01-17]
Policjant wydziału kryminalnego KPP w Koluszkach odnalazł dwie kobiety w wieku 21 i 38 lat, który wyszły z Domu Pomocy Społecznej w gminie Koluszki i zagubiły się w lesie. Pracownicy DPS z początku na własną rękę przeszukali okolicę, ale ich poczynania zakończyły się fiaskiem. Potem kobiet szukali policjanci z Koluszek, Tuszyna, Brzezin i Andrespola.
Wiesław Pierzchała - Dziennik Łódzki
Smutny finał poszukiwań[2020-01-16]
W Mszanie Dolnej znaleziono ciało mężczyzny. Policja potwierdza, że to zaginiony pensjonariusz miejscowego DPS. 47-letni mężczyzna był poszukiwany od 18 listopada ubiegłego roku.
Limanowa.in
Windy jak nowe[2020-01-16]
Powiat lęborski planuje dostosowanie wind dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami i wyremontuje windy w dwóch Domach Pomocy Społecznej (DPS nr 1 i DPS nr 2). Zabezpieczono już część środków. Resztę miałby dołożyć PFRON. Wcześniej w obu placówkach wykonano już wiele prac remontowych, przede wszystkim termomodernizacyjnych.
Robert Gębuś - Naszemiasto.pl
Ludzie listy piszą...[2020-01-16]
Do redakcji Dziennika Polskiego zgłosił się pan Grzegorz, który obawia się, że zostanie wyrzucony z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Nowaczyńskiego w Krakowie, mimo tego, że ma amputowaną nogę i duże problemy ze wzrokiem. Władze MOPS-u zapewniają jednak, że pan Grzegorz ma zapewnione miejsce w placówce DPS.
Marcin Banasik - Gazeta Krakowska
100 lat pani Heleny[2020-01-15]
Helena Wrzosek, mieszkanka Domu Pomocy Społecznej Polanki w Gdańsku, świętowała we wczoraj swoje setne urodziny i dołączyła tym samym do grona gdańskich stulatków. Otwarta, energiczna, zaangażowana, zawsze stojąca po stronie najsłabszych - tak mówią o cioci, koleżance i podopiecznej bliscy oraz opiekunowie pani Heleny.
Alicja Katarzyńska - Gdansk.pl
Ośrodek typu D[2020-01-15]
Rok temu, ówczesna minister Rafalska, wprowadziła nowy typ środowiskowego domu samopomocy - typu D - dla osób ze spektrum autyzmu lub niepełnosprawnościami sprzężonymi. Taki ośrodek - pierwszy w Wielkopolsce - otworzyła właśnie gmina Rychwał. Do inwestycji Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dołożyło prawie 1,5 mln zł.
PW - Portalsamorzadowy.pl
Były senator PiS i szef małopolskiego PFRON zatrzymani[2020-01-15]
Były senator RP z ramienia PiS Stanisław K., jego syn oraz dyrektor małopolskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy CBA z podejrzeniem przyjęcia wielomilionowych łapówek - podało Centralne Biuro Antykorupcyjne.
CBA/Polityka Zdrowotna/WP
Fala podwyżek cen po podniesieniu płacy minimalnej[2020-01-14]
Wprowadzone przez rząd PiS podwyższenie płacy minimalnej wywołuje trzęsienie ziemi w kolejnej branży. Chodzi o domy pomocy zajmujące się opieką nad seniorami. Nawet siostry zakonne musiały podnieść opłaty. W jednej z placówek w województwie pomorskim siostry podnoszą opłatę miesięczną o 1400 złotych.
Tomasz Molga - Wp.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA