oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Plany dotyczące powstania Środowiskowego Domu Samopomocy w Cerekwi [2018-05-25]
Opuszczony od kilkunastu lat budynek po dawnej szkole życia w Cerekwi znów zatętni życiem. Wydzierżawiła go Fundacja im. Św. Brata Alberta, która prowadzi w Polsce 33 placówki. Sprawuje w nich opiekę nad ponad 1200 osobami. Budynek będzie remontowany etapami. Ma tam powstać Środowiskowy Dom Samopomocy.
Paweł Michalczyk - Gazeta Krakowska
550 czujek w mieleckim DPS[2018-05-25]
W mieleckim Domu Pomocy Społecznej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego wykonany został nowy system sygnalizacji pożaru i oddymiania. Ważną dla bezpieczeństwa mieszkańców inwestycję zrealizował Powiat Mielecki przy udziale dotacji z budżetu państwa. Spotkanie inaugurujące działanie 550 czujek i centrali uświetnił swoją obecnością m.in. Proboszcz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu.
Starostwo Powiatowe w Mielcu/Korso.pl
Sejmowego protestu niepełnosprawnych nie da się ukryć[2018-05-25]
W polskim parlamencie rozpoczyna się trzydniowa Wiosenna Sesja Zgromadzenia Parlamentarnego NATO. Przyjeżdżają nie tylko parlamentarzyści z krajów Sojuszu i stowarzyszonych z NATO, ale też dziennikarze i kamery. Protestu osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, którzy od ponad miesiąca przebywają w Sejmie, nie da się więc ukryć. Światowe media już o nim piszą.
Justyna Zuber - TVN24 BiS
RODO wchodzi w życie[2018-05-25]
W całej Unii Europejskiej zaczęło dziś obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Zakłada m.in. prawo do bycia zapomnianym, czyli możliwość usunięcia, również z internetu, informacji na swój temat, jeśli nie są prawdziwe lub są obraźliwe. Unijne przepisy dotyczą wszystkich podmiotów prywatnych i publicznych, które przetwarzają dane osobowe.
PAP/Dziennik.pl
Ćwierć wieku DPS w Limanowej[2018-05-24]
We wtorek odbyły się jubileuszowe uroczystości z okazji 25-lecia DPS w Limanowej. Wydarzenie to było okazją do wspomnień, gratulacji i życzeń. Jubileuszowe obchody rozpoczęła msza św., sprawowana w intencji pracowników i mieszkańców, którą poprowadził ks. prałat Wiesław Piotrowski, proboszcz limanowskiej parafii. Czynny udział w oprawie liturgicznej wzięli mieszkańcy i pracownicy.
PA - Limanowa.in
Policja prosi o pomoc[2018-05-24]
Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 51-letniej kobiety. Grażyna Kuć wyszła 22 maja rano z DPS przy ul. Kuronia w Olsztynie i do tej pory nie wróciła. Kobieta ma 51 lat. Może unikać kontaktu wzrokowego i zdradzać cechy świadczące o aspołecznej postawie. Ma problem z orientacją w terenie i z rozpoznawaniem rzeczywistości. Tel.:605-549-341.
Olsztyn.wm.pl
Nie będzie łączenia łódzkich dps, choć wojewoda przegrał[2018-05-24]
Miasto Łódź wygrało w sądzie z wojewodą w sprawie łączenia domów pomocy społecznej. Wojewoda zablokował decyzję o łączeniu, a miasto decyzję zaskarżyło. Jeśli wojewoda wycofa się z dalszej walki w sądzie - jest szansa na przeprowadzenie reformy i podwyżki dla pracowników dps. Wszystko zależy od interpretacji nowego rozporządzenia, które od 1 lipca zakaże tworzenia domów dla ponad 100 mieszkańców.
UMŁ/tulodz.com
Projekt zmian wyróżniony[2018-05-23]
Rewitalizacja DPS przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu jest niezwykle potrzebna i jest zaczątkiem przemian w strukturze miejskiej. Praca dyplomowa Eweliny Jończyk pt. "Dom Pomocy Społecznej w Nowym Sączu – Transformacje" otrzymała wyróżnienie jako jedna z najlepszych w 2017 roku. Opracowana została w ASP w Krakowie i być może zostanie zrealizowana w przyszłości w Nowym Sączu.
Agnieszka Michalik - Miastons.pl
Setne urodziny w Sandomierzu[2018-05-23]
Helena Stec z Sandomierza skończyła 100 lat. W Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu urządzono jej wspaniałe przyjęcie. Pani Helena mieszka w DPS od pamiętnej powodzi w maju 2010 roku, kiedy woda zabrała jej cały dobytek. Kolejka osób z kwiatami i życzeniami z trudem mieściła się w sali, w której odbywała się uroczystość.
Klaudia Tajs - Echo Dnia
Fundusze unijne dla Tomczyc[2018-05-23]
Powiat grójecki otrzyma ponad 1,2 miliona złotych z Unii Europejskiej na modernizację Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach. Fundusze będą przeznaczone na termomodernizację budynku w gminie Mogielnica. W ramach projektu zostaną wykonane prace remontowo-budowlane, zainstalowane będą też kolektory solarne.
Piotr Stańczak - Echo Dnia

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA