oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Tragiczne zdarzenie W DPS w Bogurzynie[2019-01-15]
Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia w Domu Pomocy Społecznej w Bogurzynie, w powiecie mławskim. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że w piątek, około godz.11.20 73-letni podopieczny placówki wyskoczył przez okno, doznając urazu głowy. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że nastąpił zgon.
Ciechanowinaczej.pl
Polityka senioralna samorządu województwa lubuskiego[2019-01-15]
Utworzenie w każdej gminie dziennego lub całodobowego domu pobytu, Lubuska Karta Seniora, stworzenie infrastruktury pod potrzeby oddziałów geriatrycznych, programy profilaktyczne, czy budżet obywatelski - to tylko niektóre działania skierowane do lubuskich seniorów.
AKC - Portalsamorzadowy.pl
Owsiak rezygnuje po zamachu terrorystycznym w Gdańsku [2019-01-15]
Jerzy Owsiak ogłosił, że rezygnuje z funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (która w kilku edycjach wspierała także seniorów). Ogłosił to po ataku terrorystycznym w Gdańsku, a uzasadnił kierowanymi wobec niego groźbami i mową nienawiści w mediach społecznościowych, telewizji publicznej i ze strony rządzących.
TW - Wirtualnemedia.pl
Otwarcie placówki w Kolbuszowej[2019-01-14]
Od Mszy Świętej odprawionej przez Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątrobę rozpoczęła się uroczystość oddania do użytku Domu Pomocy Św. Brata Alberta w Kolbuszowej. W otwarciu uczestniczyli także przedstawiciele władz.
SzB - Korso.pl
Przerażające warunki w Podlodowie[2019-01-14]
Dom opieki "Słoneczny" w Podlodowie (także dla niepełnosprawnych) mieszkańcy nazywają "Oświęcimiem". Żyją w dramatycznych warunkach. Karaluchy, wszy, spleśniały chleb i śmierdzące jajka, grzyb i robaki - to bulwersujące szczegóły. Mieszkańcy skarżą się również na złe traktowanie. Właścicielem placówki jest Fundacja Tarkowskich herbu Klamry.
Uwaga!TVN/ WP/Wprost
Norbi w Grabiu[2019-01-14]
Norbi (47 l.) to obecnie prezenter jednego z teleturniejów, a wcześniej piosenkarz. Okazuje się, że jest również wrażliwy na nieszczęścia innych. Niedawno odwiedził DPS w Grabiu na Kujawach. Zrobił to na prośbę finalistki telewizyjnego show Magdaleny Lewandowskiej, która pracuje w placówce.
rp - SE.pl
Gdańsk: uchwała opiekuńcza już obowiązuje[2019-01-11]
Od stycznia w Gdańsku obowiązuje tzw. uchwała opiekuńcza, dotycząca zmian odpłatności za usługi opiekuńcze w tym mieście. Podwyższono kryterium dochodu dla osób zwolnionych z opłat, wprowadzono także bezpłatną opiekę dla osób powyżej 95 roku życia i obniżono stawki dopłat do usług opiekuńczych.
Izabela Biała - Gdansk.pl
Samochody dla wrocławskich WTZ[2019-01-11]
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu przekazał dwa samochody na potrzeby 95 podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej "Muminki" oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej "Wspólnota". Pojazdy przeznaczone są do przewozu dziewięciu osób, w tym osób niepełnosprawnych ze wszystkimi dostępnymi udogodnieniami.
prochu - Tuwroclaw.com
Radio Maryja informuje o planach resortu[2019-01-11]
Resort rodziny, pracy i polityki społecznej wyrówna zasiłek pielęgnacyjny z dodatkiem pielęgnacyjnym – zapowiedział na antenie Telewizji Trwam wiceminister Krzysztof Michałkiewicz. Przed wyborami nie będzie za to reformy systemu orzekania o niepełnosprawności.
TV Trwam News/RIRM
Projekty znikają wraz z minister Bojanowską[2019-01-10]
Powstanie małych środowiskowych domów dla dorosłych autystów było zapisane w projekcie rozporządzenia, nad którym przez wiele miesięcy rodzice pracowali wspólnie z Ministerstwem Rodziny. Zapis z rozporządzenia nagle jednak zniknął. Resort ma podobno inny pomysł na dorosłych autystów, ale nowe obietnice wydają się mgliste.
Anna Gmiterek-Zabłocka - TOK FM

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA