oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Re-Kreacje po raz czwarty[2018-11-15]
W Krakowie odbył się finał czwartej edycji konkursu „Re-Kreacje”. Można było zobaczyć, jak kreatywnie zalegające w domach surowce wtórne wykorzystali w sferze mody i designu podopieczni małopolskich Domów Pomocy Społecznej, uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej oraz Klubów Aktywizacji Seniora. Głównym organizatorem konkursu jest Dom Pomocy Społecznej przy ul. Kluzeka 6 w Krakowie.
Krakow.pl
Miejcie nadzieję w Niepodległej[2018-11-15]
Zbliżają się IX Spotkania Teatralne Osób Niepełnosprawnych - z okazji 100-lecia niepodległości pod nazwą "Miejcie nadzieję w Niepodległej". Impreza z udziałem 10 grup teatralnych osób niepełnosprawnych z województwa świętokrzyskiego, odbędzie się w środę 21 listopada, w godzinach od 10.00 do 15.20, wyjątkowo w Starachowickim Centrum Kultury.
CuK - Echo Dnia
"Arkadia" w Krzelowie[2018-11-15]
W Krzelowie w ramach projektu prospołecznego otwarto Dzienny Dom Pomocy. To pierwsza tego typu placówka w powiecie jędrzejowskim. Utworzony Dzienny Dom Pomocy "Arkadia", obejmuje swoją opieką 30 osób starszych, chorych i niepełnosprawnych z terenu powiatu. Osoby przebywające w placówce mają zapewniony dojazd i odwóz oraz trzy posiłki dziennie.
Sebastian Mlonka - Echo Dnia
Czas na Dubaj?[2018-11-14]
Dubaj może stać się nową oazą dla seniorów. Nowe przepisy wizowe pozwalają osobom powyżej 55 lat przebywać tam przez 5 lat. Wykorzystując to, inwestorzy już planują luksusowe ośrodki dla seniorów - wyposażone we wszystko, ale i dające swobodę i gwarancję słońca. Projekty skierowane są - jak na razie - przede wszystkim na (bogate) osoby z regionu.
Deepthi Nair - Khaleej Times
Gospel dla Tarnobrzega[2018-11-14]
Muzyka gospel w wykonaniu GOoD News Group rozbrzmiewać będzie już w najbliższą niedzielę, 18 listopada od godziny 18 w Kościele pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza w Tarnobrzegu - Mokrzyszowie. Cały dochód z charytatywnego koncertu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu - Mokrzyszowie.
Marcin Radzimowski - Echo Dnia
Opiekun z Polski mordował i rabował w Niemczech[2018-11-14]
Szokujące wieści z Niemiec. Polski opiekun, zatrudniany w niemieckich domach poprzez agencje pracy tymczasowej, dokonywał tam morderstw na seniorach. 36-latek jest na razie oskarżony o 6 zabójstw i 3 próby zabójstwa. Podłoże zbrodni było rabunkowe, a do zabijania dochodziło poprzez podawanie insuliny. Oskarżony twierdzi, że jego celem nie było zabijanie.
AFp/The Local
Aukcja charytatywna dla Skolimowa[2018-11-13]
18 listopada 2018 o godzinie 12:00 w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbędzie się szósta edycja charytatywnej aukcji obrazów na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Placówka w Skolimowie istnieje od 1927 roku i jest wyjątkowym domem opieki, dającym azyl godnego życia dawnym sławom polskich scen.
Kamila Gulbicka - WP
Rotary na 100-lecie niepodległej Polski[2018-11-13]
Utworzony niedawno klub Rotary we Włocławku przygotował okolicznościowy występ zespołu słowno-muzycznego "Melodia". Artyści, również seniorzy, zaprezentowali już program na jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w DPS przy ul. Żeromskiego. Dzisiaj kolejny występ - w DPS przy ul. Nowomiejskiej.
Andrzej Galczak - Gazeta Pomorska
100-lecie z biało-czerwonym tortem[2018-11-13]
W legionowskim DPS Kombatant w ramach VII Dni Osób Niepełnosprawnych odbyły się obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Dni Osób Niepełnosprawnych to projekt integrujący wiele grup społecznych. Jest w nim miejsce na spotkania najstarszego pokolenia z młodzieżą. W bogatym programie nie zabrakło tortu w narodowych barwach, który mieszkańcy DPS przygotowali dla gości.
Jerzy Jastrzębski - Gazeta Powiatowa
Wspomnienie o zmarłych[2018-11-09]
Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce wspominali osoby zmarłe w ciągu ostatniego roku. Z tej okazji przygotowano krótki montaż słowno-muzyczny, w trakcie którego czytane były utwory literackie, uczestnicy mogli też wysłuchać muzyki o przemijaniu i śmierci.
Moja-ostroleka.pl

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA