oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KLUBY

RADAR

ANKIETA

Na które ugrupowanie oddasz swój głos w wyborach parlamentarnych (13.X.2019)
PiS
Koalicja Obywatelska (PO/N/Zieloni)
SLD/Razem/Wiosna
PSL/Kukiz
Inne
Nie będę głosował/a:: Nie wiem

Ośrodki pomocy

Wybrane tematy:

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

W efekcie płaci każdy z nas[2019-09-13]
Koszt miesięcznego utrzymania w domu pomocy społecznej w Elblągu to nawet 3,6 tys. zł. Część tej kwoty pokrywa senior. Jeśli mu nie starcza, wspomóc powinny go dzieci. Te jednak często robią wszystko, łącznie z ukrywaniem dochodów, aby się od tego obowiązku wymigać. Część osób opłaca z poślizgiem, zalega za kilka miesięcy, ale są wśród nich i takie, które nie płacą wcale i nie reagują upomnienia.
NJ - Info.elblag.pl
Imprezy w bytomskich DPS-ach[2019-09-13]
Odśpiewaniem hymnu państwowego, wciągnięciem flagi na maszt oraz apelem pamięci rozpoczęły się obchody Dnia Weterana w Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” w Bytomiu-Miechowicach. W innej bytomskiej placówce: w Domu Pomocy Społecznej "Wędrowiec" zorganizowano piknik, a jednym z zaproszonych gości był wiceprezydent miasta Waldemar Gawron.
krystion - Faktybytom.pl
Sprawa pensjonariusza z DPS w Wysokiej[2019-09-13]
Rodzina Stefana Janowskiego zgłosiła się do mediów. Sprawa trafiła też na policję i do prokuratury. Czy niepełnosprawny podopieczny DPS w Wysokiej był uderzony i duszony przez jedną z tamtejszych opiekunek? Sprawie przygląda się Starostwo Powiatowe w Tucholi, które sprawuje nadzór nad DPS.
pp - Tygodnik Tucholski
Golgota Świętokrzyska w Kałkowie[2019-09-12]
W Kałkowie, po raz 11 odbyła się Spartakiada Osób Niepełnosprawnych, pod nazwą "Golgota Świętokrzyska". W zawodach sportowych swój udział zgłosiły 22 drużyny, z województw świętokrzyskiego i mazowieckiego, łącznie 436 zawodników. Reprezentowane były m.in. domy pomocy i wtz.
Kazimierz Cuch - Echo Dnia
Władza czyta, podopieczni słuchają[2019-09-12]
W ramach akcji Narodowe Czytanie prezydent Bielska-Białej, wiceminister inwestycji i rozwoju oraz bielscy radni i przedsiębiorcy przeczytali podopiecznym bielskiego Domu Pomocy Społecznej "Dom Nauczyciela" polskie nowele. Wśród zaproszonych gości po raz pierwszy byli seniorzy - mieszkańcy okolicznych Domów Pomocy Społecznej.
KLM - Naszemiasto.pl
Msza, zabawa i dyplomy[2019-09-12]
W Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie – Filia Bełcze odbył się VI Festyn Rodzinny "Po słonecznej stronie życia". Po Mszy Świętej rozpoczęła się zabawa w plenerze. Mieszkańcom wręczono podziękowania za ich zaangażowanie oraz pracę na rzecz placówki; pokazano też ich dorobek artystyczny.
krystian - Portalzielonagora.pl
Kościołowi nawet przepisy sprzyjają[2019-09-11]
Wydzierżawienie parafii Matki Bożej Fatimskiej i Stowarzyszeniu AMICUS w Legionowie na 30 lat, bez przetargu, miejskiej działki, z budynkiem w którym miało powstać przedszkole, wywołało burzliwą dyskusję tamtejszych radnych. Kościół chce tam stworzyć Zakład Aktywności Zawodowej dla niepełnosprawnych oraz całodobowy Rodzinny Dom Opieki.
Karol Krawczyk - Toiowo.eu
Spotkanie nad jeziorem[2019-09-11]
W Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach odbyła się dzisiaj impreza integracyjno-rekreacyjna dla mieszkańców kilkunastu DPS i ŚDS z całej Małopolski "Powitanie jesieni". Podopieczni nie tylko mieli możliwość się poznać, ale również zaprezentować swoje umiejętności wokalne i teatralne, a dyrektorzy wymienić doświadczenia na temat prowadzenia i zarządzania placówkami.
Alicja Fałek - Naszemiasto.pl
Projekt nowego programu rządowego[2019-09-11]
"Specjalne świadczenia medyczne Narodowego Funduszu Zdrowia dla osób niepełnosprawnych" - to nazwa programu rządowego, którego projekt miałby być przyjęty jeszcze we wrześniu. Jak wskazano w opisie projektu, rozwiązania wskazane w programie mają zapewnić w 2019 r. lepszy dostęp do świadczeń dla osób niepełnosprawnych z orzeczeniami o stopniu lekkim i umiarkowanym.
KPRM/ BPO - Polityka Zdrowotna
Biesiada jak w westernie[2019-09-10]
W sobotę odbył się II Zjazd Rodzin i Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Glińsku. Tegoroczne, plenerowe spotkanie integracyjne sympatyków Domu zorganizowano z pompą. Kowboje i Szeryf witali gości od progu domu i serdecznie zapraszali na spotkanie w westernowej scenografii i przy muzyce country.
Renata Zdanowicz - Gazeta Lubuska

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA