oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Protest niepełnosprawnych i ich opiekunów[2019-05-23]
Pod Pałacem Prezydenckim przed południem rozpoczął się protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Domagali się podwyższenia renty i odrzucali niedawne propozycje rządu jako "jałmużnę". Niepełnosprawni i ich opiekunowie protestowali też w innych polskich miastach.
Wp.pl /oprac. Jacek Bereżnicki
Miliony... - to brzmi dumnie[2019-05-23]
W ramach programu "Usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych", finansowanego z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych, 320 gmin otrzyma dofinansowanie na łącznie blisko 31,5 mln zł. Jakie środki przypadają średni ona gminę - łatwo policzyć.
PAP/JS - Portalsamorzadowy.pl
Pracownicy pomocy społecznej podejmują dalsze kroki[2019-05-23]
Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej przekaże informację oraz apel o udział w strajku do każdego ośrodka pomocy społecznej oraz powiatowego centrum pomocy w Polsce. Jak podaje na swojej stronie internetowej, z dotychczas zebranych deklaracji wynika, że ponad 70 proc. kierujących jednostkami popiera środowiskowe postulaty.
Michał Wroński - Portalsamorzadowy.pl
Więcej kontroli, wyższe wymagania i kary[2019-05-23]
Poszerzenie zakresu uprawnień kontrolnych urzędów nadzorujących placówki pomocy społecznej, zaostrzenie kar oraz większe wymagania przy otwieraniu placówki przewiduje projekt przedstawiony przez MRPiPS, którym miała się dziś zająć Rada Ministrów. Projektowana ustawa ma na celu ograniczenie skali nieprawidłowości.
RCL - Polityka Zdrowotna
Jutrzejszy protest niepełnosprawnych nie tylko w Warszawie[2019-05-22]
W czwartek o godz. 17.00 niepełnosprawni z Legnicy zbiorą się na ul. Najświętszej Marii Panny, pod zegarem przy Galerii Piastów. Jak mówią, po to, by „wziąć udział w walce o godne życie”. Tego samego dnia w samo południe przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie rozpocznie się ogólnopolska pikieta osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.
Paweł Jantura - Tulegnica.pl
Wystawa haftu o tematyce skralnej[2019-05-22]
W Domu Pomocy Społecznej Złota Jesień w Raciborzu odbyła się wystawa prac o tematyce sakralnej autorstwa wieloletniej mieszkanki Marii Obuchowskiej. Pani Maria wykonuje obrazki świętych, wizerunki maryjne czy stuły rzadko spotykaną techniką haftu koralikowego. Była wielokrotnie nagradzana za swój talent, wiedzę historyczną i religijną.
DPS Złota Jesień/kp - Racioborz.com.pl
Ciechanów: kierownik poszukiwany[2019-05-22]
Nabór na wolne stanowisko kierownicze ogłosił dyrektor Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" w Ciechanowie. Aplikacje będą przyjmowane do 27 maja. Poszukiwana jest osoba na stanowisko kierownika administracyjnego. Kandydaci muszą m.in. posiadać wykształcenie wyższe na kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań na tym stanowisku.
Kamil Żerdziewski - Ciechanowinaczej.pl
Kowbojska zabawa[2019-05-21]
W Ośrodku Kultury w Czerminie odbył się XI Turniej Tańca zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Czerminie. Cała impreza odbywała się w klimatach dzikiego zachodu, byli kowboje oraz kowbojki z zaprzyjaźnionych ośrodków, m.in z WTZ Jarocin, DPS Pleszew i DPS Kotlin.
RED. - Pleszew.naszemiasto.pl
Sto lat dzięki miodowi[2019-05-21]
Setne urodziny świętowała pani Stefania Zrebiec, mieszkanka opolskiego DPS dla Kombatantów. Pani Stefania od 11 lat jest w DPS. Bardzo lubi towarzystwo ludzi, jak długo zdrowie pozwalało, chętnie tańczyła. Tajemnicą jej dobrego zdrowia jest podobno dieta. Lubi bardzo warzywa, owoce oraz... miód.
Krzysztof Ogiolda - Nowa Trybuna Opolska
Zbiorowe oskarżenia wobec dyrektorki DPS w Jedlance[2019-05-21]
Według pracowników Domu Pomocy Społecznej w Jedlance w gminie Jedlińsk, przez ostatnie lata byli oni mobbingowani przez dyrektor placówki. Kobieta miała ubliżać im, poniżać czy kierować groźby. W ubiegłym tygodniu jeden z pracowników targnął się na swoje życie. Sprawa trafiła do prokuratury po złożeniu doniesienia przez 12 pracowników.
TNT - Echo Dnia

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA