oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Kobiety rywalizowały w hali[2019-03-19]
W prowadzonym przez Siostry Nazaretanki Domu Pomocy Społecznej przy ul. Lwowskiej w Wadowicach, zorganizowano V Turniej Halowy Kobiet. W zawodach wzięły udział panie z trzech wadowickich DPS-ów oraz przedstawicielki placówek z Zatora i Izdebnika. Na turniej złożyły się cztery konkurencje: drużynowa na czas "dostawca", kręgle, strzał na bramkę oraz rzuty woreczkiem gimnastycznym do pojemnika.
Powiat.wadowice.pl
Duży ZAZ w Wałczu[2019-03-19]
60 osób z niepełnosprawnością znajdzie zatrudnienie w nowym Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Wałczu; koszt inwestycji to prawie 9,9 mln zł; 6,8 mln zł dotacji przyznał zachodniopomorski urząd marszałkowski. Za te pieniądze odremontowano i kompleksowo wyposażono budynki dawnej spółdzielni przy ul. Wroniej 38.
js - Serwis Samorządowy PAP
IKEA dla niepełnosprawnych[2019-03-19]
Firma Ikea wraz z organizacją Milbat oferują kolekcję dodatkowych elementów mających ułatwić korzystanie z mebli osobom z niepełnosprawnościami. Dodatki stworzone w technologii druku 3D można dołączyć do popularnych sprzętów sprzedawanych w sieci Ikea, dzięki nim niepełnosprawni mogą korzystać z szaf, sof czy łózek bez konieczności projektowania dla nich specjalnych wersji tych mebli.
ps - Wirtualnemedia.pl
Podpalił DPS[2019-03-18]
Pożar w DPS w Kotlinie w powiecie jarocińskim. Ogień podłożył 31-letni podopieczny. Ewakuowano ponad 150 osób, nikomu nic się nie stało. 31-latek od początku zaprzeczał, jakoby miał jakikolwiek związek z podłożeniem ognia. Dowody doprowadziły jednak do jego zatrzymania. Jego czyn zagrożony jest karą do 8 lat więzienia. Trwa szacowanie strat.
MIK - Fakty Kaliskie
Fajne gesty młodych ludzi[2019-03-18]
Grupa młodzieży z Technikum nr 2 w Górze Kalwarii postanowiła wnieść trochę radości w życie osamotnionych i często schorowanych podopiecznych miejscowego Domu Pomocy Społecznej. Od listopada ubiegłego roku aktywne nastolatki już kilkukrotnie złożyły wizytę mieszkańcom DPS, największego tego typu obiektu w Polsce.
UMiG Góra Kalwaria/ Gorakalwaria.net
Wspólnie o kobietach[2019-03-18]
Pracownicy i pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej "Na Skarpie" oraz uczniowie Szkoły Muzycznej we Włocławku połączyli siły i dali niezwykłe przedstawienie. W sali kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej zabrzmiały głównie utwory poświęcone kobietom. Publiczność dopisała i chętnie włączała się w wykonanie piosenek.
Gazeta Pomorska/Naszemiasto.pl
KON-STY-TUC-JA... KON-STY-TUC-JA...[2019-03-15]
Wojewoda pomorski domaga się, by Sopot zwrócił do budżetu państwa ponad 800 tys. zł. Chodzi o świadczenia pielęgnacyjne dla opiekunów dorosłych niepełnosprawnych, które Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wypłacał stosując wprost orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego. Miasto nie zgadza się z decyzją wojewody i sprawdza jak świadczenie pielęgnacyjne wypłacają OPS-y w całym kraju.
js - Serwis Samorządowy PAP
Pracownicy pomocy społecznej gotowi do strajku generalnego[2019-03-15]
Ogłaszamy gotowość strajkową i rozpoczynamy, podobnie jak nauczyciele, procedurę zmierzającą do rozpoczęcia strajku generalnego - ogłosił Ogólnopolski Komitet Protestacyjny Pracowników Pomocy Społecznej w liście do premiera. Postulaty Komitetu to m.in. o 1 tys. zł wyższy minimalny poziom wynagrodzenia zasadniczego dla wszystkich pracowników pomocy społecznej i płatny urlop na poratowanie zdrowia.
js - Serwis Samorządowy PAP
Ministerstwo planuje nowy typ ŚDS[2019-03-15]
Wprowadzenie, obok dziś funkcjonujących typów A,B,C nowego typu Środowiskowych Domów Samopomocy D - dla osób ze spektrum autyzmu lub niepełnosprawnościami sprzężonymi - zakłada projekt rozporządzenia Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.
JS - PAP
Rząd przyzwolił na omijanie wymogów sanitarnych przez placówki służby zdrowia[2019-03-14]
Fundacja My Pacjenci skierowała do Głównego Inspektora Sanitarnego pismo z pytaniem o poważne uchybienia w dostosowaniu 164 placówek ochrony zdrowia do wymogów sanitarnych. Fundacja chce poznać listę tych placówek. Lista jest niejawna, a rząd nowelizując ustawę o fizjoterapii stworzył furtkę, dzięki której można wymogi sanitarne lekceważyć.
BPO - Politykazdrowotna.com

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA