oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Toruński DPS przy Szosie Chełmińskiej walczy o godność![2020-10-23]
Prezydent Torunia wstrzymał podwyżki dla pracowników DPS zaplanowane na kwiecień w budżecie miasta. Przysłał też do placówki pismo, że trzeba szukać oszczędności i obciąć premię uznaniową z 20 proc. do 15 proc. Pokojowe zarabiają najniższą krajową, opiekunki o 100 złotych więcej. W wakacje Lidia Ciechomska z koleżankami założyła związek zawodowy „Konfederacja pracy”...
Zuzanna Kuffel - Wyborcza.pl
Duże ognisko koronawirusa w Warszawie[2020-10-23]
Koronawirus w Domu Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu” w Warszawie. Z niemal stu mieszkańców zakażonych jest aż 76. Zakażeni nie mają żadnych objawów, nie mają gorączki. Trzy osoby mają lekki katar – mówi rzeczniczka stołecznego ratusza.
Damian Gadomski/FP - RDC
Wczorajsze informacje z Łodzi już nieaktualne[2020-10-23]
Podane przez nas wczoraj informacje o ogniskach covid w Łodzi są - niestety - już nieaktualne. Okazuje się, że również 1 mieszkaniec oraz 3 pracowników DPS przy ul. Krzemienieckiej ma potwierdzone zakażenie koronawirusem. W izolacji przebywa ponadto 15 mieszkańców DPS przy ul Sierakowskiego (po potwierdzonym przypadku zakażenia u pracownika domu). Zakażonych jest 2 pracowników.
Magdalena Jach - Naszemiasto.pl
Niezwykłe zasługi polskiego rządu w zakupach szczepionek na grypę[2020-10-22]
Zbigniew Giżyński mówił w TOK FM, że cieszy się z tego, iż "rząd zakupił tak dużo szczepionek na grypę". I podkreślał, że to "ogromna zasługa" rządzących. Mateusz Morawiecki powiedział wczoraj, że Polska ma zagwarantowane trzy miliony dawek, czyli dwa razy więcej niż rok temu... Problem, że szczepionek nigdzie nie ma...
Tokfm.pl
Placówki we Wrocławiu z ogniskami koronawirusa[2020-10-22]
Przybywa chorych na COVID-19 we Wrocławiu. Niestety, sporym ogniskiem koronawirusa okazał się Dom Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej. Zakażenie COVID-19 potwierdzono tam u 48 osób. Choroba rozprzestrzenia się też w innych placówkach. Nowe ognisko koronawirusa we Wrocławiu pojawiło się też w prywatnym domu opieki przy ul. Dyrekcyjnej.
Łukasz Kuczera - Wp.pl
Partia rządząca krytyków nie znosi[2020-10-22]
Znany ekspert w dziedzinie immunologii i zdrowia publicznego dr Paweł Grzesiowski nie jest już pracownikiem Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, podlegającego Ministerstwu Zdrowia. Wcześniej często wypowiadał się krytycznie na temat działań partii rządzącej w tej sprawie. "Nie wolno sprzedawać dobrych wiadomości, gdy wszystko jest tak naprawdę nie tak" - mówił dr Grzesiowski w RMF FM.
Onet
11 groźnych ognisk koronawirusa w Łodzi[2020-10-22]
O 11 groźnych ogniskach koronawirusa w Łodzi informuje miejscowy sanepid. W większości są to prywatne domy opieki. Na liście jest też DPS przy ul. Podgórnej i Zakład Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Pieniny. - Nie mamy wątpliwości, że będzie więcej. I że te, które badamy, są rozwojowe - mówi Urszula Jędrzejczyk, dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Agnieszka Urazińska - Wyborcza.pl
Umierają czekając na szpital[2020-10-21]
Trudna sytuacja w jaworznickim domu seniora “Jesień na Letniej”. Obecnie (stan na poniedziałek, 19 października) zakażonych jest 41 pensjonariuszy domu, a 9 zmarło. Zmagający się w ogniskiem koronawirusa próbują umieścić zakażonych seniorów w szpitalach zakaźnych, lecz te nie są w stanie zapewnić opieki wszystkim chorym pacjentom, bo miejsc w szpitalach nie ma.
TVN24/Jaw.pl
Miejsce w szpitalu dopiero po śmierci innego pacjenta![2020-10-21]
- Jest naprawdę źle, zapewnienia, że wszystko jest pod kontrolą, nijak mają się do prawdy - tak do sytuacji epidemicznej w kraju odnosi się starosta płocki Mariusz Bieniek. Ostra wypowiedź wynika z problemów w DPS w Goślicach i Brwilnie. Zakażony mieszkaniec z Brwilna dostał miejsce w szpitalu dopiero, gdy zmarł inny pacjent.
Anna Lewandowska - Wyborcza.pl
Kolejne masowe zakażenia u sióstr zakonnych[2020-10-21]
Koronawirusa potwierdzono w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży intelektualnie niepełnosprawnej w Zdunach koło Krotoszyna. DPS prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a' Paulo. Jak informuje rzeczkrotoszynska.pl obecnie zakażonych jest 14 pracowników oraz 58 z 70 mieszkańców.
j - Epoznan.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA