oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Kolejny turniej w Strzałkowie[2019-10-18]
17 października w Strzałkowie odbył się XII Turniej Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Strzałkowo ‘2019 pod patronatem Starosty Słupeckiego. Nad całością turnieju czuwała i turniej przygotowała Prezes Stowarzyszenia "Gramy Dalej" Bożena Barej wraz z pracownikami DPS w Strzałkowie. W turnieju uczestniczyło 5 drużyn.
bazyl - Slupca.pl
Oszust i zakonnica - ciąg dalszy[2019-10-18]
43-letni Piotr Klemczak, posługując się różnymi danymi i zmieniając swój wizerunek, oszukał ludzi na milion złotych. Teraz prokuratura chce dotrzeć do osób, które mogły paść ofiarą oszusta. Manipulacji Klimczaka uległa jedna z zakonnic z Opola, które przywłaszczyła sobie i przekazała Klemczakowi pół miliona złotych z konta DPS w Dobrzeniu Wielkim i z pieniędzy mieszkańców DPS.
Mateusz Majnusz - Gazeta Wyborcza
Zaostrzenie protestu we Włocławku[2019-10-18]
Zaostrza się sytuacja w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Dobrzyńskiej we Włocławku. Wczoraj pracownicy instytucji przystąpili do dwugodzinnego strajku ostrzegawczego. Kolejne rozmowy z ratuszem w najbliższy poniedziałek. Pracownicy Domów Pomocy Społecznej z Włocławka wciąż oczekują spełnienia swoich żądań płacowych.
Maciej Kowalczyk - Q4.pl
Ćwierć wieku minęło[2019-10-17]
Mszą świętą celebrowaną przez bp. Marka Szkudło w kaplicy Domu Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II w Gorzycach rozpoczęło się świętowanie 25 lecia działalności placówki. Potem zaprezentowano film o placówce i część artystyczną. Wręczono jubileuszowe medale.
AgaKa - Nowiny.pl
Igrzyska powiatowe[2019-10-17]
Na terenie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych przy ul. Konopnickiej w Otwocku odbyły się Powiatowe Igrzyska Osób z Niepełnosprawnością. Były to już szóste tego typu zawody. Oprócz 2 domów pomocy społecznej z Otwocka w zawodach uczestniczyli m.in. zawodnicy z warsztatów terapii zajęciowej.
Marcin Suliga - Linia Otwocka
Rzucali metalowymi kulami[2019-10-17]
W Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach zorganizowano Międzydomowe Zawody Boccia. Wzięli w nich udział mieszkańcy pięciu placówek.
Iwona Rojek - Echo Dnia
Więźniowie na KO, mieszkańcy DPS na PiS[2019-10-16]
Jak informuje Kurier Lubelski, w lubelskim więzieniu głosowano na Koalicję, a na PiS w domach pomocy społecznej. Dla przykładu 60 z 69 głosujących podopiecznych DPS „Kalina” oddało głos na PiS. Podobnie było w DPS przy ul. Ametystowej, gdzie ponad połowa głosujących wybrało PiS.
Gabriela Bogaczyk - Kurier Lubelski
Bezczelni lekarze[2019-10-16]
Rzecznik Praw Pacjenta reaguje na skandal z lekarzami. Część z nich żądała od pacjentów pieniędzy za wydanie zaświadczenia o niesamodzielności, które jest konieczne do przyznania 500+. Rzecznik mówi jasno: "zaświadczenie należy się za darmo". Druk OL-9 wydaje się BEZPŁATNIE osobom, które nie mają orzeczenia o niezdolności do samodzielnej egzystencji.
Paweł Orlikowski - Wp.pl
Poszkodowana w wypadku w parku rozrywki nie żyje[2019-10-16]
Nie udało się uratować życia 57-latki, która wraz z grupą osób z niepełnosprawnością spadła z tratwy w popularnym parku rozrywki Farma Iluzji. Zmarła w kilka godzin po zabraniu śmigłowcem do szpitala. Ofiara i inni uczestnicy była uczestniczką WTZ w Miełgwi.
ali - Wyborcza.pl
Litwa: Mer Rejonu Wileńskiego z wizytą w DPS[2019-10-15]
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych mieszkańców nowoczesnego Domu Pomocy Społecznej w Podbrzeziu na Litwie odwiedziła Maria Rekść, mer Samorządu Rejonu Wileńskiego wspólnie z zastępczynią mera Teresą Dziemieszko. Mer wraz z wicemer pozdrowili nie tylko mieszkających tu seniorów, ale także pracowników socjalnych, których święto zawodowe obchodzono w ubiegły piątek.
ASRW - Kurier Wileński

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA