oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Jubileusz z 60 gołębiami[2019-06-17]
Przy okazji jubileuszu 60-lecia Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Zabrzu zorganizowano tam specjalny piknik. Podczas części oficjalnej wręczono podziękowania pracownikom z wieloletnim stażem. Ciekawym akcentem w trakcie obchodów jubileuszu było wypuszczenie w niebo sześćdziesięciu gołębi.
Sylwia Gerlaczek -UM Zabrze/Zabrze.com.pl
Warsztaty z Freeborn Brothers w Sandomierzu[2019-06-17]
Pod znakiem dobrej muzyki upłynęły mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu warsztaty z muzykami rzeszowskiego zespołu The Freeborn Brothers. Podsumowaniem będzie oryginalny teledysk. Kolejny przyjazd muzyków zaplanowano na początek lipca, kiedy w Domu Pomocy Społecznej odbędzie się piknik plenerowy na rozpoczęcie lata.
Klaudia Tajs - Echo Dnia
Spotkania rodzin i przyjaciół coraz popularniejsze[2019-06-17]
Odbyły się XXII Spotkania Rodzin i Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Tonowie. To największa i najważniejsza w roku impreza w tonowskiej placówce. Gromadzi rodziny podopiecznych, które zjeżdżają z całych Kujaw i Pomorza, a także przyjaciół placówki. Impreza odbyła się pod hasłem "Ekologia wśród nas", a jej początkiem była msza święta.
Iwona Góralczyk - Gazeta Pomorska
Bydgoszcz: Sprzecznie z jakimikolwiek standardami[2019-06-14]
Prokuratura gromadzi dokumentację w sprawie nielegalnego domu opieki prowadzonego na zapleczu przychodni NZOZ „Leśna” w Bydgoszczy. Wszczęła śledztwo, które dotyczy paragrafu o narażeniu na niebezpieczeństwo utraty życia lub uszczerbek na zdrowiu. Dom nie tylko nie jest zarejestrowany, ale i prowadzony sprzecznie z jakimikolwiek standardami.
Marta Kocoń - Tygodnik Bydgoski
Fajny festiwal w DPS Karolinowo (gm. Nowe Miasto)[2019-06-14]
XIV Integracyjny Festiwal Piosenki w Karolinowie „Szanujmy wspomnienia”, który odbył się w czwartek 13 czerwca zapewne przejdzie do historii jako fantastyczne integracyjne spotkanie wszystkich tych, którzy lubią dobrą zabawę, lubią pośpiewać i potańczyć, i którym na pewno nie przeszkadza nawet wielki żar z nieba.
Katarzyna Kołodziejczyk - Plonszczak.pl
Fajki zza wschodniej granicy?[2019-06-14]
Kilkanaście paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znalazła policja u 67-letniego pensjonariusza domu pomocy społecznej na osiedlu Słonecznym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Policja ustaliła, że kupował jej od pewnej mieszkanki Ostrowca, w której mieszkaniu znaleziono ich znacznie więcej. Sprawa w toku.
Angelina Kosiek - Wyborcza.pl
Krytyczna sytuacja w DPS w Żyrardowie[2019-06-13]
Zarząd Starostwa Powiatu Żyrardowskiego ma do rozwiązania poważny problem. Sytuacja Domu Pomocy Społecznej im. Ks. J.Popiełuszki nie zmienia i się i nadal jest krytyczna. 27 osób złożyło tam wymówienia ze względu na niskie zarobki. Placówka nie może dalej tak funkcjonować. Mieszkańcy DPS są przerażeni, choć popierają postulaty.
Radio Victoria
60 lat DPS w Szarczu[2019-06-13]
W Szarczu k. Pszczewa 12 czerwca świętowano jubileusz 60-lecia Domu Pomocy Społecznej, który prowadzą siostry felicjanki. Dziękczynnej Mszy św. przewodniczył bp Tadeusz Lityński. Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży żeńskiej w Szarczu działa od 1959 roku. Od 1964 r. prowadzą go siostry felicjanki.
Krzysztof Król - Gosc.pl
Koniec protestu w DPS Legnickie Pole[2019-06-13]
Zakończył się spór o płace - i nie tylko o nie - w Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu. Związkowcy od miesięcy żądali m.in. po 500 zł podwyżki pensji dla pracowników. W sprawach finansowych - po negocjacjach ze starostą Adamem Babuśką - związki zgodziły się na podwyżkę 300 złotych. Inne ważne postulaty załogi także zostały zrealizowane.
Zbigniew Jakubowski - E-legnickie.pl
Z Kutna do Płocka[2019-06-12]
50 mieszkańców Domów Pomocy Społecznych i podopiecznych Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych z miasta Kutno pojechało na wycieczkę do Płocka. Została ona zorganizowana w ramach programu edukacji kulturalnej dorosłych i nie tylko, mającej na celu aktywizację intelektualną i kulturalną osób w wieku emerytalnym pod hasłem „Kulturowy zawrót głowy", współfinansowanego przez Prezydenta miasta...
ez./Tęcza Kutno - Kutno.net.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA