oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Jak to w Kielcach pracownikom DPS mydlono oczy...[2019-07-17]
PracownicyDPS imienia Antoniego Kępińskiego dla psychicznie chorych mężczyzn w Kielcach, proszą o podwyższenie wynagrodzenia, przywrócenia nagrody rocznej, zwiększenie liczby personelu... W odpowiedzi Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej napisano, że te problemy powinien rozwiązać dyrektor placówki i samorząd. Ale nie ma środków. I że tak jest w innych dps-ach w Polsce.
Iwona Rojek _ Echo Dnia
Żony prezydentów z niepełnosprawnymi[2019-07-17]
Żona Andrzeja Dudy oraz żona Prezydenta Republiki Litewskiej zapoznały się z działalnością Fundacji Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną „Dom” oraz projektem Olimpiad Specjalnych Polska. W salach krawieckiej, tkackiej i plastycznej żony prezydentów rozmawiały z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz obejrzały efekty ich pracy.
Prezydent.pl
Zatrudnienie niepełnosprawnych - w ogonie Europy[2019-07-17]
Wskaźnik zatrudniania osób niepełnosprawnych w Polsce należy do najniższych w Europie. W kraju większość osób z niepełnosprawnością pozostaje poza rynkiem pracy, choć instytucje państwowe zobowiązały się do zmiany tej sytuacji jeszcze w 2012 roku - podaje Najwyższa Izba Kontroli.
Onet
Klęska Szydło - znowu nie została wybrana na szefową Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych PE[2019-07-16]
Beata Szydło po raz kolejny nie została wybrana na przewodniczącą Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych Parlamentu Europejskiego, o które starała się z rekomendacji PiS. Szydło przegrała głosowanie stosunkiem głosów 19 do 34, czyli jeszcze bardziej jednoznacznie niż w pierwszym głosowaniu.
Twitter, PAP, Onet, Deutsche Welle
"Polska Seniora" - panel Koalicji Obywatelskiej[2019-07-16]
Jak przewidują eksperci, osoby starsze będą już za kilka lat stanowić 40 proc. społeczeństwa naszego kraju. Należy dokonać dokładnej diagnozy sytuacji osób starszych na poziomie samorządowym i przeznaczyć dla seniorów więcej środków – stwierdzili uczestnicy panelu „Polska Seniora”, jaki odbył się na Forum Programowej Koalicji Obywatelskiej.
Tomasz Jakubowski - Portal Samorządowy
Rady seniorów obowiązkowe? Jest projekt PO[2019-07-16]
Posłowie PO-Koalicji Obywatelskiej złożyli w Sejmie projekt nowelizacji ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o samorządzie powiatowym oraz ustawy o samorządzie wojewódzkim. Posłowie chcą, aby samorządy miały obowiązek tworzenia rady seniorów, jeśli z wnioskiem o jej powołanie wystąpi co najmniej 100 mieszkańców.
mp - PAP
Koniec przebudowy przy Polanki[2019-07-15]
Zakończyła się trwająca 1,5 roku przebudowa Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Polanki w Gdańsku. Prace obejmowały m.in. ocieplenie ścian, budowę wewnętrznej drogi pożarowej oraz nowych pomieszczeń. Koszt inwestycji wyniósł ok. 7,4 mln zł. Działalność placówki finansowana jest z budżetu Gdańska. Opieką objęte są w nim 104 osoby, w tym 38 w podeszłym wieku i 66 przewlekle somatycznie chorych.
AO - Gdansk.pl
Plany powiatu proszowickiego[2019-07-15]
Powiat proszowicki jest organem prowadzącym dwóch Domów Pomocy Społecznej: w Łyszkowicach i w Pieczononogach. Są też WTZ i Dzienny Ośrodek dla Osób Starszych "Przedsionek nieba". To wszystko jednak nie zaspokaja potrzeb. W Pałecznicy funkcjonuje prowadzony przez gminę ŚDS i w przyszłym roku przeniesie się go do Winiar, gdzie powstanie większe Centrum Pomocy Społecznej.
Ewa Tyrpa - Dziennik Polski
Nowelizacja kolejnego bubla prawnego[2019-07-15]
Do prac parlamentarnych skierowany został projekt nowelizacji Prawa farmaceutycznego, który przewiduje rozszerzenie katalogu leków, które będą dostępne w aptece dla podmiotów innych niż pacjenci lub podmioty wykonujące działalność leczniczą. Zmiana ma pozwolić na kupowanie leków m.in. domy pomocy społecznej
Krzysztof Sobczak - Prawo.pl
Rozbudowa DPS w Ząbkowicach Śląskich[2019-07-12]
100 dni ma potrwać realizacja zadania: "Przebudowa i rozbudowa budynku nr 3 Domu Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich w celu utworzenia dodatkowych miejsc opieki całodobowej” w ramach projektu "Rewitalizacja przestrzeni publicznej miasta Ząbkowice Śląskie". 95 % kosztów zostanie pokryte z dotacji UE oraz budżetu państwa
Salwador Pietruszka - Przeglad-powiatowy.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA